Кубейська громада

Одеська область, Болградський район

Які питання обговорюють на сесії Кубейської громади

Дата: 22.02.2021 19:23
Кількість переглядів: 2456

Фото без опису19 лютого відбулася п’ята позачергова сесія Кубейської громади, на якій були присутні усі депутати. На порядку денному до розгляду було надано 15 питань.
Були затвердженні рішення про склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кубейської сільської ради та затверджено план роботи Кубейської сільської ради на 2021 рік. Також внесені зміни рішень та затверджень, які роздивлялись на попередніх сесіях.
 Серед головних питань, які виносились на голосування було виділення субвенції на утримання об'єктів спільного користування (на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для КНП «Болградська ЦРЛ»). Затверджено виділення 384 000 гривень.
Вцілому, на сесії були дискусії стосовно питання про затвердження структури та чисельності комунального закладу початкової спеціалізованої освіти мистецької школи Кубейської сільської ради. Депутати прийняли рішення щодо штатного розкладу мистецької школи"Гармонія", а також виділення коштів болградській школі мистецтв, для того щоб діти закінчили навчальний рік.
Також 12  з 22 депутатів проголосували за зняття премії з голови Кубейської громади, яку він і не отримував взагалі.

Стосовно питань освіти, затверджено рішення про спільне придбання шкільного автобуса для перевезення дітей.
На патрулювання громади поліцейським офіцером, депутатським корпусом було прийнято рішення о виділенні 10 000 гривень.
По проханню деяких депутатів,  було запропоновано Положення про помічника - консультанта депутата. По результатам голосування, рішення прийняли.
Бажаємо всім учасникам, які приймають участь в сесіях, чемно поводитись, з повагою відноситись один до одного, а  депутатам, які приймають рішення, об'єднуватися і працювати задля розвитку громади.